Telefon
whatsapp

Yaptığımız İşlerden Fotoğraflar

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME UYGULAMALARI

Yapı zeminine ek olarak, yerden istenilen ölçüde yükseltilmiş ikinci bir zemin oluşturma işlemine yükseltilmiş döşeme uygulamaları denir. Çoğunlukla iş yerlerinde kullanılan yükseltilmiş döşeme uygulamasının ana amacı, tesisat ve kablolarda sürekli olarak bakım ve onarım gereken yapılarda, bu işlemlerin daha az maliyetli ve daha kolay yapılabilmesidir. Tesisat ve kablolar yükseltilmiş döşeme panellerinin altından geçirilerek, olası bir bakım ve onarım gerekmesi durumunda yükseltilmiş döşeme paneli kaldırılır ve gerekli düzenleme yapıldıktan sonra yükseltilmiş döşeme paneli tekrardan monte edilir. Böylelikle klasik zeminlerdeki gibi kırım-döküm işlemine gerek kalmadan, hızlıca reaksiyon alınmış olur. Aynı zamanda da kırım-döküm işlemi için malzeme ve işçi gideri olmaz ve işlem süresince göz zevkini bozan bir görüntü kirliliği de olmaz.

Neden Yükseltilmiş Döşeme Uygulaması Yaptırmalısınız?

Yükseltilmiş döşemelerin üzeri istenen malzeme ile kaplanabilir.

PVC, HPL, Seramik, Granit, Linolyum, Kauçuk ve daha bir sürü malzeme ile kaplanabilir. Ofisinizdeki zemine göre seçim yapabilirsiniz.

 Yangın riski olan yerlerde sorunsuz kullanılabilir.

Bilgi işlem odaları, hastaneler, veri merkezleri gibi kablolamanın yoğun olduğu yerlerde yangın dayanımlı yükseltilmiş döşeme panelleri kullanarak, güvenlik önlemi alabilirsiniz.

Ekonomiktir.

Ofisinizdeki zemini sürekli kırıp-dökmenin getirdiği maliyetten çok daha uygun fiyata yükseltilmiş döşeme uygulaması yaptırabilir ve bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yükseltilmiş Döşeme Uygulaması

Dakikustam olarak, yükseltilmiş döşeme uygulaması işlerinizi titizlik ile, profesyonel ekiplerimiz aracılığıyla üstlenebiliriz. İstanbul’un her yerine geniş servis ağımız ile, isterseniz bizleri arayarak, isterseniz form doldurarak ücretsiz keşif imkanından yararlanabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.