Telefon
whatsapp

Yaptığımız İşlerden Fotoğraflar

SERAMİK VE MERMER

Fayans kaplama, mutfak ve banyolarınızın güzelliğini ortaya çıkaran bir uygulamadır. Kişisel zevklerinize göre seçtiğiniz fayans modelleri ile, evinizin banyo ve mutfaklarını süsleyebilir ve hem kendiniz hem de misafirlerinizi şımartabilirsiniz.

Mermer kaplama ise, daha çok mutfaklarda tezgah için kullanılmaktadır. Yine görsel zevklerinize ve kullanım amacınıza göre tarafınızca seçilen mermer modelinin profesyonel olarak montajını yine bizler üstleniyoruz.

Neden Seramik ve Mermer İşlerinizde Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kaliteli malzeme kullanırız.

Dakikustam olarak, fayans kaplama ve mermer işlerinde birinci sınıf malzeme kullanır, böylelikle uzun yıllar boyunca sürecek memnuniyeti sağlarız.

Ustalarımızın tamamı alanında yetkin ve uzun yılların verdiği tecrübeye sahiptir.

Dakikustam bünyesinde hizmet veren ustalar, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan, yetenekleri onaylı ustalardır.

Adımız gibi “dakik”iz.

Üstlendiğimiz işleri, mümkün olan en kısa sürede, yapılabilecek en kaliteli şekilde teslim ederiz.

Uygun Fiyatlı Seramik ve Mermer Uygulamaları

Dakikustam olarak, her türlü fayans kaplama ve mermer işlerinizi titizlik ile, profesyonel ekiplerimiz aracılığıyla üstlenebiliriz. İstanbul’un her yerine geniş servis ağımız ile, isterseniz bizleri arayarak, isterseniz form doldurarak ücretsiz keşif imkanından yararlanabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.