Telefon
whatsapp

Yaptığımız İşlerden Fotoğraflar

 

CEPHE KAPLAMA UYGULAMALARI

Dış cephe, bir mekana girmeden ilk görülen alandır ve mekan sahiplerinin prestijini yansıtmaktadır. Dakikustam ile iletişime geçerek, dış cephe seçiminizi yaptıktan sonra, her şeyi bize bırakabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikamızla, en kısa sürede dış cephe kaplama işlerinizi titizlikle üstleniyoruz. Cephe kaplama veya mantolama işleriniz için en kısa sürede, müşteri odaklı çözümler sunmaktayız. Ayrıca mekanda dekoratif sıva kullanarak, temiz ve hoş bir görünüm kazandırıyoruz.

Neden Cephe Kaplama Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kaliteli malzeme kullanırız.

Dakikustam olarak, cephe kaplama işlerinde birinci sınıf malzeme kullanır, böylelikle uzun yıllar boyunca sürecek memnuniyeti sağlarız.

Ustalarımızın tamamı alanında yetkin ve uzun yılların verdiği tecrübeye sahiptir.

Dakikustam bünyesinde hizmet veren ustalar, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan, yetenekleri onaylı ustalardır.

Adımız gibi “dakik”iz.

Üstlendiğimiz işleri, mümkün olan en kısa sürede, yapılabilecek en kaliteli şekilde teslim ederiz.

Uygun Fiyatlı Cephe Kaplama Hizmetleri

Dakikustam olarak, her türlü cephe kaplama işlerinizi titizlik ile, profesyonel ekiplerimiz aracılığıyla üstlenebiliriz. İstanbul’un her yerine geniş servis ağımız ile, isterseniz bizleri arayarak, isterseniz form doldurarak ücretsiz keşif imkanından yararlanabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.