Telefon
whatsapp

Yaptığımız İşlerden Fotoğraflar

ASMA TAVAN UYGULAMASI

Asma tavan, ev ve iş yerlerinin tavanlarına alçıpan kullanılarak yapılan, ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki çeşidi bulunan bir dekorasyon uygulamasıdır. Günümüzde özellikle evlerde sıkça yapılan uygulamalardan olup, görüntüsü ile görenleri hayran bırakır. Asma tavanın modeli, müşteriler tarafından seçilebilir ve tamamen müşterinin istediği şekilde uygulanabilir. Asma tavan uygulaması, tecrübe ve ustalık gerektiren bir iştir, aksi takdirde istenildiği kadar güzel yapılar çıkmayabilir. Bu yüzden asma tavan yaptırmak isteyenler tecrübeli ustalar ile çalışmalıdır.

Neden Asma Tavan Yaptırmalısınız?

Ev ve işyerlerinize farklı bir hava katar.

Asma tavan, dekorasyon amaçlı kullanılan en yaygın uygulamalardan biridir ve ev ve iş yerlerinize şıklık katar.

Yangın dayanımlıdır.

Asma tavanlar yangına 1 saat dayanabilir malzemeden üretilir. Olası bir yangın durumunda, 1 saat binayı tahliye ve itfaiye ekiplerinin müdahalesi için yeterli bir süredir.

Boru ve kabloları gizlemek için iyi bir araçtır.

Asma tavan içine bina tesisatı, kablo veya borular gizlenebilir ve kötü görüntü engellenebilir.

Uygun Fiyatlı Asma Tavan Uygulamaları

Dakikustam olarak, asma tavan işlerinizi titizlik ile, profesyonel ekiplerimiz aracılığıyla üstlenebiliriz. İstanbul’un her yerine geniş servis ağımız ile, isterseniz bizleri arayarak, isterseniz form doldurarak ücretsiz keşif imkanından yararlanabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.