Telefon
whatsapp

Yükseltilmiş Döşeme İstanbul

25/11/2020

 

Halihazırda firmamız hizmetlerinden olmakla beraber yükseltilmiş döşeme Istanbul genelinde tüm ilçeler için her zaman geçerlidir. Bina zemininin üst kısmında ikinci bir döşeme yüzeyi oluşturulması anlamına gelirken var olan tüm mekanik unsurların burada bulunmasını sağlar, korunmasını mümkün kılar. Kaliteli bir şekilde oluşturulan boşluk içerisine elektrik tesisatları, havalandırma tesisatlarına ait boru ve kablolar yerleştirilir. Çeşitli amaçlarla ihtiyaç duyulan bir işlem için firmamız en iyiler arasında olmayı sürdürmektedir. Sizlerde hem zaman hem de maddi kayıpları en aza indirmek adına yükseltiş döşemeler yapılmasını isteyebilirsiniz. Bu amaçla iletişime geçerek firmamızın sundukları hizmetlere dair ne gibi bir planlı çalışma yapılabileceğini de sorabilirsiniz.

Yükseltilmiş Döşeme Bileşenleri Özellikleri

Hiçbir inşaat işi olmadan da var olan tüm mekanik parçaların korunması ve saklanması sağlanabilir, hızlıca tesisatlara ulaştırılması bu yolla olabilmektedir. Paslanma durumlarına karşı dayanıklı olan sunta özlü panel Dakikustam güvencesindedir. Yangın durumlarına karşı da sağlam yaptığımız yükseltilmiş döşemenin hiçbir malzemesi insan sağlığına tehdit oluşturmamaktadır. Var olan kalite standartlarına uyumlu olan galvanize çelik ve alüminyum malzemeler ise hem üst hem de alt kaplama malzemeleri olarak yer alır. Yüzey kaplama oluşturulması da söz konusu olup sizlere gerekliliklere uygun tarzda bir yükseltilmiş döşeme Istanbul geneli sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Taşıyıcı sistemleriyle birlikte döşeme panelleri genel anlamda iki bileşeni olarak kabul edilir. Modüler yapıda olan paneller dayanıklılık açısından testlere tabidir. Taşıyıcı ayakların ayarlanabilir olması ve aynı zamanda metal bileşenlerin bulunması da çok uzun ömürlü olduğunu gösterir.

Yükseltilmiş Döşeme Kullanım Alanları

Başta ofislerinizde çokça kullanabileceğiniz yükseltilmiş döşemelerin oluşturulması adına Dakikustam olarak bizlerle görüşebilirsiniz. Var olan sunta özlü panel kullanımı ve diğer tüm bileşen malzemelerin iyi seçilmesiyle ortaya faydalı bir alan çıkacaktır. Okullar ve eğitim kurumlarıyla beraber alışveriş merkezlerinde de yararlanılır. Fabrika alanlarında da kullanılan bu döşemelerin ticari binalar için de önemi çokça büyüktür. Her sektör bazında kullanımı bulunması da çok sık bir şekilde yapılmasını beraberinde getirir. Sizlerde yeni bir zemin alanı yaratarak var olan mekanik unsurların bağlantı geçişlerini buradan yapabilir, pratiklik kazanabilirsiniz.