Telefon
whatsapp

Mutfak Tadilatı Istanbul

23/11/2020

 

Çok daha ergonomik olması ve aynı zamanda şık görünüş sunması bakımından mutfak tadilatı Istanbul ve tüm ilçelerinde ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizlerde ofis ya da evinizdeki mutfağınızda yapacağınız yenilikler için firmamızla görüşebilir, hayallerinizi aktarabilirsiniz. Birçok yönden geliştirilebilir olan mutfak projelerinde sizleri daha ferah bir ortama kavuşturabiliriz. Ayrıca var olan problemlerin hemen giderilmesi de yine ustalık hizmetlerinde bir marka olan Dakikustam ile çok kolay. Çeşitli bölümlerin daha iyi hale getirilmesi, bazı bölümlerin değiştirilmesi ve yeni bölümlerin eklenmesi adına sizin yanınızdayız.

Mutfak Tadilatı Neleri Kapsıyor?

Daha yenilikçi bir mutfak sahibi olmak çok uzakta olmadığı gibi kullanışlı hale de getirilebilir. Buzdolabı, ocak-fırın ve diğer eşyaların insan kullanımına daha pratik olması sağlanır. Dolapların ve çekmecelerin kullanışlı olması söz konusu olurken mutfak tadilatı Istanbul için geçerli hizmetlerimiz arasındadır. Doğru mutfak tadilatında kaliteli malzemeler kullanılır, işçiliği önde tutmaktayız. Tüm işlemlerin garantisi verilirken aynı zamanda mutfağın genişletilmesi de yapılacaklar listesindedir. Tezgâh yenileme, dolap veya lavabo yer değişimleri de yapılır. Lavabosundan su akıtma gibi basit olayları dahi hemen çözüme kavuşturup çok daha büyük elektrik tesisatı işlemlerinde de ustalarımız görev almaktadır. Var olan kırık ve çatlak tezgahların değiştirilmesi, onarılmasını yapmaktayız. Taşlı bir duvar oluşturma ya da duvar kağıtlarıyla mutfağın yenilenme çalışmaları da ihtimaller arasındadır. Hemen mutfak tadilatı Istanbul denilince akla gelen firmamızın yetkin ustalarla yapacağı değişime siz de sahip olabilirsiniz. Bu amaçla firmamızı arayarak detaylar hakkında görüşme yapabilir, nelerin değişmesini istediğinizi iletebilirsiniz. Fikir alma bakımından da yine sorularınızı sorarak nasıl bir sürecin var olduğunu anlayabilirsiniz. Fiyatları açısından da en iyilerden olan Dakikustam olarak sizlere çok daha fazlasını vaat ediyoruz. Çalışmayan cihazların veya yetersiz gelen dolaplarla aksesuarlar için mutfak tadilatı Istanbul genelinde tüm müşterilerimize sunduğumuz başlıca hizmetler arasındadır.

Mutfak Tadilatı Süreçleri

Özellikle ev içerisinde en çok zaman geçirilen yerlerin başında gelen mutfakların dizayn yapısı son derece önemlidir. Kullanılmayan alanların bulunması veya daha kullanışlı hale getirilmesi birkaç küçük işlemle dahi mümkün olabilir. Bu çerçevede mutfak tadilatı için ustalarımız keşif yaparak proje incelemesini oluşturur. Mutfağın nasıl daha iyi kullanılabileceği de ortaya çıkarılır. Mevcut mutfak tadilatı Istanbul bazında tüm koşullar değerlendirmeye alınırken sizlerin isteklerine göre mutfağınızı şekillendirmeye başlarlar. İyi bir sonuç alınırken sizlerde çok daha rahat ve sorunsuz bir mutfağa kısa zaman diliminde sahip olursunuz.