Telefon
whatsapp

Istanbul Mutfak Tadilatı

25/11/2020

 

Farklı amaçlarla gerçekleştirilen Istanbul mutfak tadilatı süreçlerinde tüm ilçelerde firmamız hizmetlerini sürdürmektedir. Sizlerde mutfağınızı değiştirmek ya da genişletmek hedefleri doğrultusunda yapacağınız tadilat durumlarında bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Hangi bölüme nelerin yapılacağını ve nasıl bir mutfak hayaline sahip olduğunuzu anlatmanız yeterlidir. Sonrasında ise tüm planlama ve proje çalışmaları yapılarak sizlere olabilecek en iyi mutfağı sunacağız. Mutfaklarda genelde dolap seçimleri, lamine yüzeyler veya var olan hacimli bölümlere dair işlemler gerçekleştirilir. Tezgahın büyütülmesi, ocak ya da su tesisatının başka bir duvara taşınması yapılabileceği gibi mutfak tadilatı modelleri kapsamı geniştir. Masif veya doğal ahşap kaplamaların çok daha fazla kullanıldığı mutfaklarda duvarların granit taşlı olabilmesi de istekler arasındadır.

Mutfak Tadilat Fiyatları

Halihazırda ortaya çıkabilecek problemlerden dolayı da gerekli olan mutfak tadilatı fiyatları itibarıyla da firmamız tercih edilir. Piyasa koşulları düşünüldüğünde yapılan işçilikle doğru orantılı olarak oldukça makul fiyatlarımız bulunmaktadır. Sizlerde herhangi bir bölüm tadilatı ya da yenilemesi için bizleri tercih ederek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Çok daha rahat kullanabileceğiniz self closing sistemli çekmeceler aynı zamanda uzun ömürlüdür. Aşağıda kalan bölümler bile pratik şekilde kullanıma açılacaktır bu sayede. Açık mutfak konseptinde yer alan dolapların yenilenmesi de yine yapılabilecekler arasındadır. Ayrıca su ve elektrik tesisatının yanı sıra ocak-fırın yerleşimi de Istanbul mutfak tadilatı özelinde yapılır.

Planlı Mutfak Tadilatı Süreçleri

Metrekare yetersizliği bulunması halinde çok daha ergonomik bir şekilde mekanın kullanımında söz sahibiyiz. Salonla birleştirme yapılabileceği gibi mutfağın uygun yerden genişletilmesi de yine yapılabilecek mutfak tadilatı modelleri içerisindedir. Doğru planlamanın haricinde mutfağınızın nasıl olması gerektiği konusunda sizlerde söz sahibisiniz. Sizlerin isteklerinin olabildiğince gerçekleşmesi adına planlamalar yapmaktayız. Hemen mutfak tadilatı fiyatları ne olursa olsun öncelikli olarak yenileme durumlarında bu öne çıkar. İhtiyaçlarınıza cevap vermeyen mutfağınızda yapılacak tadilatları güzel bir şekilde sonlandırmak adına firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Tüm sorularınızı sorabilir, işleyiş hakkında olacaklardan haberdar olabilirsiniz. Var olan Dakikustam firmamız teknik açıdan sahip olduğu tüm imkanları kullanarak mutfaklarınızdaki sorunları giderir, çok daha kullanışlı mutfaklara sahip olmanızı sağlamaktadır.