Telefon
whatsapp

Istanbul Duvar Kağıdı Kaplama

23/11/2020

 

Yaşam alanlarında var olan duvarların çok daha şık ve temiz görünmesi istenirken duvar kağıdı ustası İstanbul geneli hizmetlerimizle sizlere en iyisi sunmaktayız. Çok farklı desen seçimleri yapabilir, istediğiniz renkleri bir araya getirerek mekanların ilgi çekici bir yapıya bürünmesini sağlayabilirsiniz. Avrupa standartlarına sahip olan duvar kağıtlarımızın uygulama aşamasında tüm yeterliliklere de sahip durumdayız. Pürüzlü duvarlarda kaplama yapılması hem zor hem de kalitesizliği ortaya çıkaracaktır. Bundan dolayı mutlak surette alçı ve geçiş astarları kullanılarak yüzeyin pürüzsüz olmasını sağlanır. Bu sayede çok daha uzun ömürlü olacak olan duvar kağıdı fiyatları da firmamız özelinde makul seviyelerdedir. Duvarın düz hale getirilmesiyle çok daha iyi bir görünüm yakalanacak, herhangi bir çıkıklık olması da engellenecektir.

Duvar Kağıdı Hizmetlerimiz Nasıl?

Son derece titiz bir işçilik gerektirmesinden dolayı duvar kağıdı ustası İstanbul hizmetlerimizde sizlere kalitenin ne kadar önemli olduğunu göstermekteyiz. Dönüşüm astarları da dahil olmak üzere tüm işlemler temiz bir şekilde tamamlanır. Belirli bir plan çerçevesinde oluşturulur ve hızlıca teslim edilir. İleri zamanlarda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına tüm ihtimaller göz önüne alınır. Çıkma, yırtılma, renk solması olmaması adına işlemler gerçekleştirilir. Var olabilecek kabarıklık veya çatlak durumlarına karşı da alçı işlemleri yine ekiplerimiz tarafından yapılır. Derz boşluklarına da uygulama söz konusu olup ardından zımparalama işlemleriyle fazlalıklar alınır. Çeşitli genişlikte duvar kağıdı modelleri bulunması da çok farklı seçimleri beraberinde getirir. Arzu ettiniz seçimler yapabilir, diğer mekanlarla uyumlu olması da istenebilir. Bunun haricinde düz hale getirilen duvarlardaki kağıt modellerinin birbirinden farklı görüntü sunması da imkan dahilindedir.

Duvar Kağıdı Model Seçimi

Çok canlı renkler ve ilginç motif seçimlerinde bulunabilirsiniz. Tüm bu olanaklara karşın duvar kağıdı fiyatları tahminlerin çok altında kalır. Bundan dolayı firmamız beğeni toplarken müşteri memnuniyetinde en iyilerden olmamızın haklı gururunu da yaşamaya devam etmekteyiz.  Dakikustam olarak çeşitli organizasyonların ve dekorasyon çalışmalarının yapılmasına katkı sunan firmamız duvar kağıtlarıyla da eşsiz olabilmenizi sağlayacaktır. Hemen firmamızla iletişime geçerek var olan yenilikleri görebilir, hangi işlemlerin ne şekilde uygulandığını da ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Tüm duvar kağıdı modelleri için farklı alternatifleri birlikte kullanma durumu da olacaktır.