Telefon
whatsapp

Isı Yalıtım Fiyatları Pahalı Mı?

20/11/2020

Kış aylarında çok daha iyi bir şekilde ısınmak ve yazın serinlemek adına yaptırılan ısı yalıtım fiyatları birçok parametreye göre değişmektedir. Başta binaların dış cephe duvarları olmak üzere çatı ve döşemeleriyle birlikte cam doğramalarında da ısı geçişini azaltma çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Hemen her zaman etkisi büyük olurken bu alanda da firmamız ustalık hizmetleriyle adından söz ettirmeye devam etmektedir. Bilhassa doğru usta seçimiyle daha kaliteli bir ısı yalıtım işlemi yaptırılacağı gerçektir. Çünkü kullanılan malzeme ve yapılan işçiliğe göre çok farklı sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Her yapılan ısı yalıtım işleminin aynı sonuç vermemesi de bundan kaynaklıdır. Belki de en kaliteli usta seçiminin yapılacağı işlerin başında ısı yalıtım süreçleri gelir. Doğru tercihlerin olmamasıyla hiçbir yararını görmemek de söz konusu olabilir.

Isı Yalıtım İçin Doğru Adres Dakikustam

Gaz ve toz emisyonunun azaltılması, daha sağlıklı bir ortamda kalınması ve rutubet oluşumlarını azaltması adına ısı yalıtım önemlidir. Buna bağlı olarak ısı yalıtım fiyatları uygulamaların nasıl olacağına göre de farklılık içerir. Yönetmeliklere uygun bir şekilde yaptırılan işlemle birlikte %30 ile %60 arasında bir tasarruf durumu ortaya çıktığı bilinmektedir. Kışın çok daha az bir sıcaklıkla ısınabilmek adına yaptırılır. Bundan dolayı yakıt tüketimi azalırken duvarların incelmesiyle mekânın genişlemesi de beraberinde gelir. Küflenme ve siyah lekelerin duvarlarda oluşmasının önüne geçmek adına da yine yaptırılan ısı yalıtım fiyatları için firmamız şartlarına göz atabilirsiniz. Kaliteyi arayanlara hizmetler sunan firmamız aracılığıyla tecrübeli ustalarla işlerinizi yaptırabilirsiniz. Sorunsuz olması adına temiz işçilik garantisi sunmaktayız. Malzeme seçimlerinin kaliteli olması ve işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanması da dakikustam olarak diğer avantajlarımız arasında gelir.

Isı Yalıtım Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Dış duvarlarda gerçekleştirilen ısı yalıtım fiyatları belirli bir ortalama değere sahiptir. Çok aşırı düşük olması halinde malzemelerin kalitesiz olmasından şüphe edilmesi gerekir. Çatı ve duvarlara yapılması gerekli olurken katları ayıran döşemeler, tesisat havalandırma borularına da yapımı olur. Cam yünü ve taş yünü kullanılırken izolasyon malzemesi olarak poliüretan köpük ve fenol köpüğü tercih edilir. Hemen sizlerde kış ayında yakıttan tasarruf etme adına ısı yalıtım fiyatları incelemesine başlayabilir, en iyi seçenek olan firmamıza müracaat edebilirsiniz.