Telefon
whatsapp

Ev Tadilatı Istanbul

20/11/2020

Genel anlamda ev tadilatı Istanbul ilçelerinde verdiğimiz hizmetlerin başında gelir. Tüm ev içi tadilatların sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak çok daha ferah ve güzel bir ortamda yaşamanızı mümkün hale getirmekteyiz. Yalnızca zorunlu hallerde değil, isteğe bağlı olarak da değişimler yaptırabilirsiniz. Bu açıdan değerlendirildiğinde güvenilir yerlerden son derece iyi yetişmiş usta bulunması ve işlerin zamanında yaptırılması oldukça sıkıntılıdır. Ancak Dakikustam olarak sizlere zahmetsiz bir şekilde ustalık hizmetleri sağlayarak bu işleri daha kolay halletmenizi ve hayallerinizi gerçekleştirmenize katkı sunuyoruz. Hemen firmamızla irtibat kurarak ev tadilatı Istanbul özelinde taleplerinizi iletebilir, arzularınızı belirterek seçimlerinize göre ustalarımızdan yararlanabilirsiniz. Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyetlerini devam ettiren firmamız hem hızlı hem de problemsiz olarak ev tadilatlarınıza göre ustalar sunmaktadır.

Banyo Tuvalet Tadilatları

Çok geniş kapsamlı olduğu bilinmekle beraber ev tadilatı fiyatları yapılacak işlerle ve işçilik durumlarına göre belirlenir. İlk olarak banyo ve tuvalet tadilatları akla gelirken sıhhi tesisatların değiştirilmesi hızlıca yapılabilir. Buna ek olarak banyo zemin çalışmaları ve duvar çalışmaları da yapılacaklar listesindedir. Salon özelinde ise asma tavan modelleri bakılabilir. Daha ferah bir mekân yaratılması adına genişletme çalışmaları yapılabilir. Zeminin daha iç açıcı yapıda olması da tercih edilebilir. Var olan ev tadilatı fiyatları kapsamındaki bu yenilikler ise ek bütçe isteyebilir. Daha ziyade onarım ve tamirat işlemleri de seçilebilirken tüm model, renk ve değişim seçimlerinde sizlerin beğenisi önemli kabul edilir. Boya badana, sıva ya da alçıpan ustalarıyla çok farklı bir görünüm kazandırılması da söz konusudur.

Ev Tadilat Hizmetleri

Şüphesiz ki mutfak özelinde yapılacak ev tadilatı Istanbul semtlerinin tamamında verilenler arasında en iyisidir. Dolapların değiştirilmesi, çekmecelerin daha ergonomik bir hal alması adına birtakım yenilikçi modeller kullanılabilir. En iyi malzemeleri kullanan ustalarımız işin hakkını verirken lavabo özelinde de tadilatlar yapılmaktadır. Bütçenizi illa zorlamaya gerek olmadan da çok iyi hamlelerle harika değişimlere sahip olabilirsiniz. Bu çerçevede en iyiyi vaat ederken ücretlendirmenin makul aralıklara sahip olması da firmamızı birkaç adım öne çıkarır. Genel çerçevede ev tadilatı fiyatları ortalamasında kabul edilebilir olduğumuzu söylemek yanlış olmayacaktır.