Telefon
whatsapp

Asma Tavan Fiyatları

19/11/2020

Birçok avantajı beraberinde getiren asma tavan uygulaması hem ızgara kalitesinde hem de montaj sırasında kendisini belli eder. Asma tavan işçiliği her ne kadar yaygın görülse de kaliteli yapımı hiç de kolay değildir. Her ustaya teslim edemeyeceğiniz bu iş için Dakikustam olarak yanınızdayız. Hem ev hem de ofislerinizdeki mekanlarınızı süsleyecek asma tavanların oluşturulması aşamasında en iyi ustaları sizler için ayarlayabiliriz. İstediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde farklı modelli bir asma tavana sahip olabilirsiniz. Elektrik ya da diğer tesisat borularının kapatılması amacıyla yapılabileceği gibi estetik açıdan da yapılması mümkün olan asma tavan fiyatları ise değişkenlik gösterir. Mekân büyüklüğüne göre ayarlanır ve ölçülere göre işlemlere başlanır. 

Şık Tasarımlı Asma Tavan Fiyatları

Genel açıdan bakıldığında büyük bir tadilat olarak da kabul edilmektedir. Bundan ötürü titiz bir çalışma ve güvenilir bir asma tavan uygulaması şartlar arasındadır. Hem ızgaranın oluşturulması ve montajı hem de sonrasındaki alçıpan levhanın eklenmesi önemli bir işçilik ister. Buna ilave olarak da kaplamaların ne derece doğru olduğu da usta seçimiyle açıklanır. İlk görüşte ustanın ne kadar becerikli olup olmadığı rahatlıkla anlaşılır. Tasarımlarıyla dikkat çeken modellerin birçoğunda ışıklandırmanın yeri de ayrıdır. Spot LED ışıklar kullanılabileceği gibi hem kenar hem de orta kısımlarında bolca bırakılır. Avize ya da kenar ışıklandırma durumları da şık bir görünüm isteyenlerin vazgeçilmezidir. Büyük salonların daha ihtişamlı bir hale gelmesinde rol oynayan asma tavan fiyatları yapılacak işçilik ve kullanılan malzemeye göre değişir. Güzellik kriterler arasında olduğu için burada görselliğin öne çıkarılması bütçenin önüne alınabilir.

Kaliteli Asma Tavan Uygulaması

Sizlerde çok daha uygun maliyetlere sahip asma tavan fiyatları için firmamızla görüşebilir, aklınızda kalan sorularınızı iletebilirsiniz. Hem işçilik hem de malzeme açısından en iyilerden olan firmamızın dekoratif açıdan da farklı yaratıcı fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Mekanlarınızın ışıl ışıl parlamasını sağlayacak bir asma tavan için Dakikustam ekipleri göreve hazırdır. Sizlerin taleplerini de değerlendirmeye alarak çok daha iyisini ortaya koyarak sizleri şaşırtacağımızdan şüpheniz olmasın. Halihazırda ortaya konacak asma tavan uygulaması de görülmeye değer bir mekanın ortaya çıkarılmasında rol oynayacaktır. Bu amaçla firmamızın imkanlarını sonuna kadar kullanarak en iyisine sahip olabilirsiniz. Kalitenin ucuza verilebileceğini gösteren Dakikustam ile sizlerde çok daha fazlasını talep edebilirsiniz hem de hemen şimdi.